Навчання та БПР Новий гравець на полі медичної освіти: школа НаУКМА і «Добробут» готуються до набору студентів Медична школа, створена Національним університетом «Києво-Могилянська академія» спільно з медичною мережею «Добробут», офіційно отримала ліцензію на здійснення освітньої діяльності за спеціальністю «Медицина». Це рішення відкриває можливість для початку набору студентів та запуску повноцінного навчального процесу. Першу вступну кампанію заклад планує провести у 2026 році. Наразі команда проєкту зосереджена на підготовці Фармацевт Практик • 1 хв. читання