Новини Сотні упаковок ліків опинилися на смітнику на Тернопольщині: поліція з’ясовує обставини На Тернопільщині правоохоронці розпочали перевірку після виявлення великої кількості медичних препаратів та медичних відходів, які невідомі особи залишили просто неба на території колишнього промислового об’єкта. Про купу медикаментів, використаних флаконів та упаковок на території колишнього підприємства повідомив житель Заліщиків, медичний працівник Ігор Старко. За його словами, серед виявлених лікарських Фармацевт Практик • 1 хв. читання