РГК при НСЗУ


Програма «Скринінг здоров’я 40+»: важливе нагадування від Ради держконтролю при НСЗУ

Програма «Скринінг здоров’я 40+»: важливе нагадування від Ради держконтролю при НСЗУ

Серцево-судинні захворювання залишаються головною причиною передчасної смертності в Україні. Особливу підступність вони мають після 40 років, коли артеріальна гіпертензія та цукровий діабет тривалий час розвиваються безсимптомно. Рада громадського контролю при НСЗУ наголошує на важливості ранньої діагностики та закликає медичну і фармацевтичну спільноту посилити інформування пацієнтів про державну програму «Скринінг
Фармацевт Практик 2 хв. читання
Понад 400 медиків закликали переглянути підходи до фінансування амбулаторної реабілітації

Понад 400 медиків закликали переглянути підходи до фінансування амбулаторної реабілітації

Представники медичної спільноти направили до Ради громадського контролю при НСЗУ відкритий лист щодо проблемних питань організації та фінансування амбулаторної реабілітаційної допомоги. Ініціаторами звернення стали лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, члени мультидисциплінарних реабілітаційних команд та керівники закладів охорони здоров’я. За їхніми даними, спільну позицію підтримали понад 400 медичних працівників. У
Фармацевт Практик 2 хв. читання
НСЗУ презентувала новий підхід до формування переліків реімбурсації

НСЗУ презентувала новий підхід до формування переліків реімбурсації

7 квітня 2026 року відбулася онлайн-зустріч Національної служби здоров’я України (НСЗУ) з Радою громадського контролю при НСЗУ, під час якої було представлено проєкт порядку формування річного та середньострокового переліку лікарських засобів і медичних виробів у межах програми реімбурсації.  Обговорення стало частиною перегляду підходів до розвитку програми «Доступні ліки»
Наталія Малішевська 1 хв. читання
Рада громадського контролю при НСЗУ розпочала нову каденцію: підсумки 2025 року та плани на 2026-й

Рада громадського контролю при НСЗУ розпочала нову каденцію: підсумки 2025 року та плани на 2026-й

30 січня 2026 року відбулося перше засідання Ради громадського контролю (РГК) при Національній службі здоров’я України в оновленому складі після планової ротації. Засідання фактично стало стартом нової каденції органу громадського нагляду за діяльністю НСЗУ. Під час зустрічі члени Ради заслухали презентацію НСЗУ щодо результатів роботи у 2025 році та
Наталія Малішевська 2 хв. читання