Шахраї атакують заклади охорони здоров’я від імені НСЗУ
– 1 хв. читання
Національна служба здоров’я України зафіксувала розсилку фішингових електронних листів, які надходять до закладів охорони здоров’я від імені установи. У НСЗУ наголошують: такі повідомлення є шахрайськими та можуть становити загрозу для інформаційної безпеки медичних закладів!
Зловмисники розсилають електронні листи щодо нібито актів звірки взаєморозрахунків за червень 2026 року та пропонують завантажити відповідний документ за посиланням.
Як зазначають у службі, листи надходять зі сторонніх електронних адрес, які не мають жодного стосунку до НСЗУ. Вони можуть містити шкідливі вкладення або посилання, перехід за якими може призвести до зараження комп’ютерів або компрометації даних.