У центрі Житомира чоловік поранив працівника аптеки та пошкодив майно закладу
У Житомирі правоохоронці завершили першочергові слідчі дії у справі про напад на працівника аптеки та повідомили про підозру 31-річному місцевому жителю. За рішенням суду чоловіка взято під варту, водночас йому залишили можливість внесення застави.
Подія сталася вранці 16 червня в одній з аптек у центральній частині міста. За попередніми даними слідства, відвідувач намагався винести товар без оплати. Коли працівник закладу зробив йому зауваження, чоловік відреагував агресивно та пошкодив майно аптеки. Згодом суперечка продовжилася вже за межами приміщення.
Під час конфлікту підозрюваний завдав 27-річному фармацевту поранення, після чого втік. Але згодом повернувся до аптеки, де пошкодив монітор та скляні вітрини.
Для встановлення особи зловмисника поліцейські проаналізували записи камер відеоспостереження та провели комплекс оперативно-розшукових заходів. Невдовзі чоловіка виявили в оселі знайомого, де він переховувався після інциденту. Як з’ясувалося, раніше він уже мав проблеми із законом та притягувався до кримінальної відповідальності за майнові правопорушення і злочини, пов’язані з наркотиками.
Слідчі інкримінують фігуранту хуліганство із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для завдання тілесних ушкоджень. Наразі триває встановлення ступеня тяжкості травм, отриманих потерпілим. Якщо провину чоловіка буде доведено в суді, йому може загрожувати від трьох до семи років позбавлення волі.
Читайте також Напад на аптеку: фармацевти не відпустили нарковмісні ліки за фальшивим рецептом